ismertető, galéria

Blaha Panzió*** és Étterem

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Blaha Panzió*** és Étterem » Ismertető

Blaha Panzió*** és Étterem

Sóstógyógyfürdő hangulatos fürdőhely, Nyíregyházától alig 4 km-re.Termálvize reumatikus- és nőgyógyászati betegségeket gyógyít. A régmúltban számos művész kedvelt pihenőhelye volt - mi Blaha Lujza emlékét őrizzük. A várostól elválasztó tölgyeserdő szélén, a tótól 50 méterre található, családias hangulatú panziónk.

Rólunk

Sóstógyógyfürdő hangulatos fürdőhely, Nyíregyházától alig 4 km-re. Termálvize reumatikus- és nőgyógyászati betegségeket gyógyít. A régmúltban számos művész kedvelt pihenőhelye volt - mi Blaha Lujza emlékét őrizzük. A várostól elválasztó tölgyeserdő szélén, a tótól 50 méterre található, családias hangulatú panziónk.

Panzió

Szálláslehetőség: 12 db 2 ágyas, pótágyazható szobában. Maximum 40 fő.
Szobákban: fürdőszoba, fenyőfabútorok, TV.
Egyéb szolgáltatásaink: étterem, söröző, kerthelység, szabadtéri sütő, gyermekmedence, gyermekjátékok, gyermeksarok, saját park, kerti bútorok, zárt parkoló.
Éttermünk: 40-50 fős befogadó képességű. Érettségi találkozók, csoporttalálkozók, családi ünnepségek ideális helyszíne.
Közelben: állatpark, skanzen, strandok (termál vízzel), csónakázás-, lovaglás-, horgászás lehetősége.
Kedvezmények: gyermekkedvezmény, Hungary Card, üdülési csekk beváltása.

Szállás info
  • STÍLUS
    Vízpart
  • TELEPÜLÉS
    Nyíregyháza
  • SZÁLLÁS TIPUSA
    Panzió ***
  • CÍM
    4431 Nyíregyháza, Blaha Lujza sétány 7.
  • NYITVATARTÁS
    01.01-12.31