Szállás árak Centrál Hotel*** és Étterem

Centrál Hotel*** és Étterem

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Centrál Hotel*** és Étterem » Adatlap

szolgáltatások
  • Általános szolgáltatások
    Konferencia terem, Pénzváltás, Zárt parkoló, Étterem, Vegetáriánus konyha
  • Szolgáltatások a szobában
    Légkondicionálás, Fürdőszoba, TV, Telefon, Internet csatlakozás, Minibár
  • Szépség szolgáltatások
    Szauna, Hidromasszázs, pezsgőfürdő
  • Sport szolgáltatások
    Hideg vizű fedett medence
  • Egyéb szolgáltatások
    Egyéb szolgáltatások (Különterem,)

Centrál Hotel*** és Étterem

Nyíregyháza közelmúltban átépített belvárosának egyik csendes pontján található a modern, háromcsillagos Hotel Centrál és Étterem.

Három tágas lakosztálya mellett 30 kényelmes, fürdőszobás szobájában televízió, telefon, minibár és teljes klimatizáltság szolgálja a vendégek kényelmét.

Az uszodájában úszómedence, pezsgőfürdő, szauna található, amit költségmentesen vehetnek igénybe a hotel lakói.

A szálloda hallja ideális hely a baráti beszélgetésekre, üzletemberek részére külön tárgyaló áll rendelkezésre.

Saját zárt parkoló segíti a biztonságos itt tartózkodást. Az épületet pedig kívül-belül műalkotások varázsolják valóságos ékszerdobozzá.

fizetési lehetőségek