ismertető, galéria

Centrál Hotel*** és Étterem

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Centrál Hotel*** és Étterem » Ismertető

Centrál Hotel*** és Étterem

Nyíregyháza közelmúltban átépített belvárosának egyik csendes pontján található a modern, háromcsillagos Hotel Centrál és Étterem.

Három tágas lakosztálya mellett 30 kényelmes, fürdőszobás szobájában televízió, telefon, minibár és teljes klimatizáltság szolgálja a vendégek kényelmét.

Az uszodájában úszómedence, pezsgőfürdő, szauna található, amit költségmentesen vehetnek igénybe a hotel lakói.

A szálloda hallja ideális hely a baráti beszélgetésekre, üzletemberek részére külön tárgyaló áll rendelkezésre.

Saját zárt parkoló segíti a biztonságos itt tartózkodást. Az épületet pedig kívül-belül műalkotások varázsolják valóságos ékszerdobozzá.

Az oldalon és kiadvanyainkban talalható árak tajekoztató jellegűek, ajanlattételnek nem minősülnek. Az oldalon előforduló esetleges hibákért, elírásokért felelőséget nem vállalunk.
Ajánlattételnek kizarólag a szálláshely által küldött, pontos, névre szóló kalkulació minősül.
Szállás info
  • STÍLUS