ismertető, galéria

Európa Hotel és Étterem***

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Európa Hotel és Étterem*** » Ismertető

Európa Hotel és Étterem***

Engedje meg, hogy ezúton mutassuk be Önnek megújult háromcsillagos szállodánkat, az Europa Hotel és Éttermet***

Szállodánk Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyén, Nyíregyházán a Hunyadi u. 2. szám alatt található. Elhelyezkedése igen kedvező, hisz az M3 autópálya Nyíregyháza-Dél kijáratától 7 km-re, illetve a városközponttól is alig 5 percre helyezkedik el. Szállodánk igen könnyen megközelíthető mind gépjárművel, mind tömegközlekedési eszközökkel, mivel a városi (7,18) és a távolsági autóbuszok megállója közvetlenül a szálloda előtt található, míg a pályaudvar 3 kilóméterre helyezkedik el.

A szálloda 1998. szeptemberében nyitotta meg kapuit a megye legnagyobb szálláshelyeként, mely azóta is teljes kapacitással működik egész évben.

További szolgáltatásaink:

• Üdülési csekk elfogadóhely
  • Autókölcsönzés, taxirendelés
  • 24 órás portaszolgálat
  • Rendezvényszervezés
  • Bank- és hitelkártya elfogadás
  • Csomagmegőrzési lehetőség, központi széf
  • Fél- illetve teljes panziós ellátás, a' la carte étkezés, diétás és vegetáriánus menüajánlatok
  • Éttermünk elkülönítetten áll dohányzó és nem dohányzó Vendégeink rendelkezésére
  • Mosatási lehetőség
  • Cosmecanique Szépségház
  • InternetCafe
Szállás info
  • STÍLUS
    Városlátogatás
  • TELEPÜLÉS
    Nyíregyháza
  • SZÁLLÁS TIPUSA
    Hotel ***
  • CÍM
    4400 Nyíregyháza, Hunyadi utca 2.
  • NYITVATARTÁS
    01.01-12.31