Fürdőház Panzió

• Egyéb szolgáltatások
    Egyéb szolgáltatások (Horgászat,)

Fürdőház Panzió***

Sóstó Fürdőház Panzió műemlék épület – ahogyan a falán elhelyezett tábla is megörökíti – az első városi gyógyfürdő volt.

Pazár István tervei alapján, már vízvezetékes rendszerrel, 8 szobával és 6 káddal 1911-től működött, majd 30 év viszontagságai után 2000-ben nyílt meg újra a gyógyulni és pihenni vágyók előtt.

A tetőtérben kialakított panzióban jelenleg 12 kétágyas szoba, 2 háromágyas, 2 egyágyas szoba, családok részére pedig 2 apartman áll rendelkezésre. A kényelmesen, modern bútorokkal berendezett szobákhoz zuhanyzó, WC tartozik, minden szobában minibár, rádió, TV és telefon van. A panzió előtt őrzött parkoló található, amelyet vendégeink térítésmentesen vehetnek igénybe.

Az egykori kabinok helyét – amelyekben a tó termálvizével töltött fakádak álltak - ma gyógyvizes medence, pezsgőfürdő, szauna foglalja el. A termálvíz mellett a frissítő – és gyógymasszázs is jó hatással van a szervezetre. A fürdőrészleg szolgáltatásait a panzió vendégei részére ingyenesek.

Az épülettel szemben áll a helyreállított régi víztorony, amelyben információs iroda működik. Sóstón több étterem, zenés szórakozóhely található, de a város közelsége és jó megközelíthetősége alkalmat ad arra, hogy egy séta során Nyíregyháza nappali és éjszakai életével is megismerkedjünk.

fizetési lehetőségek
kedvezmények
3 éves korig ingyenes 100%   (A szülőkkel egy szobában pótágyon történő elhelyezés esetén.)
3-12 éves korig 50%