Palermó Panzió

• Szolgáltatások a szobában
    Légkondicionálás, Fürdőszoba, TV
  • Szépség szolgáltatások
    Masszázs (Thai masszázs 9-20 óráig)
  • Egyéb szolgáltatások
    Egyéb szolgáltatások (WiFi, Bébiszitter, Sofőrszolgálat)

Palermó Panzió

A 2011-ben újjáépült Palermó Panzió várja kedves vendégeit kellemes, családias környezetben, Nyíregyháza szívében. A panzió 22 db exkluzív egy illetve kétágyas szobával rendelkezik, a superior szobák masszázskáddal felszereltek.

Minden szoba saját fürdőszobával, klímával, és plazma TV-vel rendelkezik. Vendégeink részére ingyenes internetet (WIFI) és zárt parkolót biztosítunk. Külön térítés ellenében expressz mosodai szolgáltatást és előzetes egyeztetés estében gyermekfelügyeletet vállalunk (babysitter szolgálat). Lehetősége van személyautó bérlésre sofőrrel, és Thai Masszázs igénybevételére.

24 órás recepciós szolgálattal várjuk kedves vendégeinket.