Palermó Panzió

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Palermó Panzió » Ismertető

Palermó Panzió

A 2011-ben újjáépült Palermó Panzió várja kedves vendégeit kellemes, családias környezetben, Nyíregyháza szívében. A panzió 22 db exkluzív egy illetve kétágyas szobával rendelkezik, a superior szobák masszázskáddal felszereltek.

Minden szoba saját fürdőszobával, klímával, és plazma TV-vel rendelkezik. Vendégeink részére ingyenes internetet (WIFI) és zárt parkolót biztosítunk. Külön térítés ellenében expressz mosodai szolgáltatást és előzetes egyeztetés estében gyermekfelügyeletet vállalunk (babysitter szolgálat). Lehetősége van személyautó bérlésre sofőrrel, és Thai Masszázs igénybevételére.

24 órás recepciós szolgálattal várjuk kedves vendégeinket.

Az oldalon és kiadvanyainkban talalható árak tajekoztató jellegűek, ajanlattételnek nem minősülnek. Az oldalon előforduló esetleges hibákért, elírásokért felelőséget nem vállalunk.
Ajánlattételnek kizarólag a szálláshely által küldött, pontos, névre szóló kalkulació minősül.
Szállás info
  • STÍLUS
    Városlátogatás
  • TELEPÜLÉS
    Nyíregyháza
  • SZÁLLÁS TIPUSA
    Panzió ****
  • CÍM
    4400 Nyíregyháza, Széchenyi út 16.