Svájci Lak Panzió és Étterem

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Svájci Lak Panzió és Étterem » Akciók

Svájci Lak Panzió és Étterem Nyíregyháza

Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő Kelet-magyarország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Igazi élményt nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

A Svájci Lak tökéletes kiindulópont ezek felderítésére, pár lépésre található mind a Parkfürdő, mind az Aquarius Élményfürdő, de szomszédságunkban fekszik Magyarország leglátványosabb állatparkja a SÓSTÓ ZOO, a helyi népi építészetet bemutató Skanzen és a család minden tagjának élményt nyújtó Kalandpark. Ez az a hely ahol egy percet sem unatkozik a család!