Nyíregyháza programok nyíregyházai programajánló, rendezvények, fesztiválok Nyíregyházán | Nyíregyháza.ÚtiSúgó.hu

Nyíregyháza programok

fesztiválok, rendezvények, ünnepek Nyíregyházai programajánló

Kaposvári Dorottya farsang

Farsangi felvonulás hagyományőrző maskarásokkal, Csokonai és Dorottya megidézése, téltemető táncház, belvárosi futóverseny, no meg immár kilencedik alkalommal félmaraton futás, de mindenekfelett jókedv, vidámság – ez a Kaposvári Dorottya és Félmaraton Farsangi Napok 2020 nagyon rövid összefoglalója.

Miskolci Kocsonyafesztivál

Újra megrendezésre kerül farsang idején Miskolcon a híres Kocsonyafesztivál 2020. február 14-16 között.

Barokk Bál

Különleges farsangi élmény, barokk és rokokó ruhákba öltözött vendégek, korabeli muzsika fogadja az igényes szórakozást kedvelő közönséget, Győr város egyik legszebb történelmi, művészeti emlékei közé sorolt palotájában, a Zichy-palotában.
Település ismertető