Nyíregyháza programok nyíregyházai programajánló, rendezvények, fesztiválok Nyíregyházán | Nyíregyháza.ÚtiSúgó.hu

Nyíregyháza programok

fesztiválok, rendezvények, ünnepek Nyíregyházai programajánló

Füredi Tavaszi Fesztivál

Balatonfüreden a tavaszi fesztivál közös ünneplésre hív, ahol minden korosztály bekapcsolódhat a forradalom emlékét idéző programokba. Négy nap Március 15. szellemében.

Lellei Gasztro Farsang

Gyere el, kóstold végig a déli partot! A lellei, boglári vendéglátósok és borászok részvételével megrendezzük az IV. Lellei Gasztro Farsangot. Különleges, erre az eseményre összeállított menüsor, farsangi étel - bor párosítások.

Miskolci Kocsonyafesztivál

Újra megrendezésre kerül farsang idején Miskolcon a híres Kocsonyafesztivál 2020. február 14-16 között.
Település ismertető