Nyíregyháza programok nyíregyházai programajánló, rendezvények, fesztiválok Nyíregyházán | Nyíregyháza.ÚtiSúgó.hu

Nyíregyháza programok

fesztiválok, rendezvények, ünnepek Nyíregyházai programajánló

Mátrai Bornapok

Mátrai borok kóstolása, szórakoztató műsorok, népi iparművészek bemutatója és kirakodóvásár, borszentelő szentmise.

Pünkösdi ünnep Siófokon

Újra Pünkösdi Fesztivállal indul a siófoki nyár! Családi programok, táncház, koncertek és sok izgalmas program várja a kicsiket és a nagyokat egyaránt. A rendezvény ingyenes.

Tihanyi Levendula Fesztivál

Idén 15. alkalommal kerül megrendezésre a Tihanyi Levendula Fesztivál. Szeretettel várunk a Belső-tó partján lévő kézműves vásárban, vagy a faluban, a Művelődési Ház előtt felállított színpadnál megrendelésre kerülő programokon.

Pünkösdi Örökség Fesztivál

A pünkösdkor zajló programon ismét az élő közösségek mutatják be szellemi kulturális örökségüket: szokásaikat, kézműves és szóbeli hagyományaikat.
Település ismertető