Nyíregyháza programok nyíregyházai programajánló, rendezvények, fesztiválok Nyíregyházán | Nyíregyháza.ÚtiSúgó.hu

Nyíregyháza programok

fesztiválok, rendezvények, ünnepek Nyíregyházai programajánló

Tapolcai Pisztráng és Borfesztivál

Két év kihagyás után újra a különféle módokon elkészített pisztrángok, a borok, a koncertek és a gasztroprogramok uralják a Malom-tó és az Alsó-tó melletti sétányt.

Villányi Vörösborfesztivál

A Vörösbor Fesztivál, a villányi borvidék legnagyobb gasztronómiai fesztiválja 2017. október 6-8. között kerül megrendezésre.

Csabai Kolbászfesztivál

A Csabai Kolbászfesztivál az ínycsiklandozó illatok és falatok mellett változatos kikapcsolódást is kínál, miközben tíz ujjunkat nyalogatjuk két falat csabai kolbász között.
Település ismertető