Nyíregyháza akciók, ajánlatok

Hotel Pagony**** Wellness & Conference

Címlap » Nyíregyháza » Nyíregyházai szállások » Hotel Pagony**** Wellness & Conference » Akciók

Hotel Pagony**** Wellness & Conference Dátum szerint legkedvezőbb ajánlata

Kérje dátum szerint legkedvezőbb ajánlatunkat!

Bármely elérhető időszakra és ellátás típusra elkészítjük Önnek kedvezményes ajánlatunkat Nyíregyházán
1 éjszakától, az igényelt elhelyezéssel és ellátástípussal, időszaktól függetlenül akár hétvégére, vagy kiemelt időszakra is kérhető az időszakokra érvényes feltételekkel
10% Pontkedvezménnyel
20% jóváírás
egyedi ajánlat

Részletes leírás

Személyre szabott ajánlatunk tartalmazni fogja a szálláshelyen az Ön által megjelölt időszakra és ellátás típussal általánosan elérhető szolgáltatásokat, illetve az időszakra kombinált csomagajánlatokban szereplő szolgáltatásokat, figyelembe véve pontegyenlegét és ajánlatkérésre vonatkozó megjegyzéseit.

Kedvezményes ajánlatok

Akciós hétvége
-10%
Legkedvezőbb hétvégi csomag 2 éjszaka, reggelivel 2018-01-01 - 2018-12-23 között - Relaxáló masszázzsal
11 655 Ft /fő/éj-től
-10%
Szállás 2 éjre reggelivel 2 éjszaka, reggelivel 2018-01-01 - 2018-12-23 között - Wellness használattal
10 710 Ft /fő/éj-től

Hotel Pagony**** Wellness - Conference Nyíregyháza

Szállodánktól 5 km-re a sóstói üdülőövezetben található a nyíregyházi állatpark, strandfürdő, élményfürdő és a falumúzeum. Az állapark legújabb attrakciójaként kéthektáros területen Zöld Piramis épült: Ócenáriummal, Esőerdőházzal és Tarzan ösvényével. A beruházás egyedülálló technológiákat és látványelemeket vonultat fel.

A10710A